WEB Tasarım

WEB Site Tasarımı

Semra Köylü'nün öncülüğünde freelance WEB tasarımcı, SEO uzmanı ve grafik tasarımcılarından oluşan profesyonel bir ekibiz.

WEB Tasarımı Yaklaşımımız

“WEB Site Tasarımı sürecimiz her zaman tüm projeyi yönlendiren güçlü bir vizyonla başlar.”

WEB Tasarımı ve SEO ekibi olarak size en iyi şekilde yardımcı olabiliriz. Projenizin başlangıcından sonuna kadar gereksinimlerinize özgü ve size özel WEB tasarımı için odaklanıyoruz. Tüm WEB sitelerimiz, son derece esnek ve hızlı olmamızı sağlayan WordPress CMS altyapısında dikkatlice hazırlanmaktadır.

Ürettiğimiz her WEB sitesinin temel amacına uygun olmasını sağlamak için denenmiş ve test edilmiş bir WEB tasarım süreci oluşturduk. Bu, hedef pazar araştırması ve sitenin temel hedeflerinin açıklanması ile başlar. Daha sonra, üzerinde tartışmak ve geri bildirim için temel teşkil eden site konseptimizi göstermek için kaba bir tasarım vizyonu üretiyoruz. Bu prototiplemenin ardından tam bir WEB sitesi tasarımı olarak geliştirilir, böylece geri bildirim toplanabilir, revizyonlar yapılabilir ve tasarımı teslim edip imzamızı atarız. 

Giderek daha rekabetçi hale gelen pazarlarda odak noktamız, yüksek performanslı WEB siteleri hazırlamaktır. Bu bağlamda stratejik bilgiler ve pragmatik bir yaklaşımla firmalara ölçülebilir dijital değer sağlamaya odaklandık.

HİZMET

WordPress Tasarım

Esnek, ölçeklenebilir ve güvenli bir WEB sitesine ihtiyacınız varsa, WordPress uzmanlarımız size yardımcı olmak için hazırlar.
HİZMET

Teknik SEO Önemli

WEB sitenizin arama motorları tarafından taranmasını ve dizine eklenmesini sağlamak için Teknik SEO uygulamaları önemlidir.

Yüksek Performanslı WEB Site Tasarımı

On dört yılı aşkın süredir WEB site tasarımı, grafik tasarım, marka kimliği ve illüstrasyon gibi bir dizi tasarım hizmetleri sunmaktayız.

Freelance WEB tasarımcı, SEO ve grafik tasarımcılardan oluşan ekibimiz küçük ve orta ölçekli işletmelere Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve diğer dijital pazarlama hizmetlerini, WEB tasarımı ile birlikte sunan Genel Merkezi İstanbul’da bulunan dijital bir ekiptir.

14 yılı aşkın SEO ve dijital pazarlama deneyimi ile müşterilerimizin asla mümkün olmadığını düşündükleri şekilde işlerini büyütmelerine yardımcı oluyoruz. Sadece bir siteyi kullanıcı dostu kılan şeyleri değil, aynı zamanda arama motorlarının başına gelmenin ve ürün veya hizmetinizi arayan yeni müşterileri işletmenize yönlendirmenin ne gerektiğini de biliyoruz. Amacımız, işletme sahiplerinin; gelirleri ve müşteri tabanları bakımından sürdürülebilir bir büyüme sağlamak için karmaşık dijital pazarlama dünyasında dolaşmasına yardımcı olmaktır. İşinizi bir üst seviyeye taşımaya hazır mısınız? Eğer hazırsanız. Sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Google’da Bulunmanızı Nasıl Kolaylaştırıyoruz?

WEB Tasarımı hizmetlerimiz ile müşterilerinizin sizi Google’da bulması artık çok daha kolay. Dijital rekabette ilk görünenlerden olmak için bizi arayın? 

WEB siteniz sizin istekleriniz doğrultusunda özel olarak tasarlanmakta ve SEO uyumlu olarak kodlanmaktadır. Bu sayede dijital rekabetin en yoğun yaşandığı anahtar kelimeler başta olmak üzere Google aramalarda tüm Türkiye’de hatta eğer global bir firmaysanız tüm dünyada fark edilmenizi sağlarız. Türkiye genelinde WEB Site Tasarımı, Arama Motoru Optimizasyonu SEO, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, WEB Site İçerik Hazırlama ve Geliştirme hizmetlerimiz ile bilinirliğinizi artırıyoruz. 

Tasarladığımız her WEB sitesi benzersizdir

WEB tasarımınız için bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikle ürün veya hizmetinizi anlamak için zaman ayırırız. Ayrıca, hedef pazarınızı sizinle görüşeceğiz ve tekliflerinizi daha iyi ayırt edebilmemiz için rakiplerinizi analiz edeceğiz. Bu bilgiler, ihtiyacınız olan WEB sitesi türünün ve hangi hizmetlerimizin sizin için uygun olduğunu gösteren bir resim oluşturmamıza yardımcı olur.

WEB Tasarım aşamasının sonunda WEB sitesi için tüm önemli şablonları masaüstü ve mobil biçimde teslim edeceğiz. Tasarım sürecinde düzenli olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz ve sizi güncel tutacağız. Tüm projelerimize azami özen ve hassasiyetle yaklaşıyoruz. Şirketinizin WEB sitesinin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve işletmeniz için doğru WEB tasarımını sunmada gayret göstereceğiz. Unutmayın önemli olan sizi benzersiz kılan özelliklerinizi ön plana çıkarmaktır. Bu durumda rakiplerinizle benzer içerikli ve görselli bir site sizi yansıtmaz.

Niçin Freelance WEB Tasarımcı (Serbest çalışan WEB tasarımcısı) ile çalışmalısınız?

Bir Freelance WEB Tasarımcı ile çalışmak, WEB siteniz için çalışan gerçek kişi ile birebir ve işbirliği içinde olacağınız anlamına gelir. Sadece telefonu eline alıyorsun ve benimle konuşuyorsun yani kişisel tasarımcınızla ajans sekreteriyle değil. Bu arada ben Semra Köylü.

biraz sohbet edelim
Hızlı bir sorunuz varsa veya bir sonraki projenizin ayrıntılarını konuşmak istiyorsanız, size yardımcı olabiliriz.

Destekten Güvenliğe Her Şey İçin Çözümlerimiz Var!

Barındırma ve güvenlik, bakım ve müşteri desteği dahil olmak üzere WEB tasarım alanındaki her şeye hakimiz. Bu, tüm WEB sitesi ihtiyaçlarınız için bir iş ortağınız ve tek bir iletişim noktanız olduğu anlamına gelir, böylece WEB sitenizin istikrarlı, güncel ve iyi destekleneceğini bilirsiniz.

Uzman Bilgi veya Geliştirme Becerileri Olmadan Sitenizi Kendiniz Yönetin!

Dijital ortağınız olarak, sizi anlıyoruz. İş sahiplerinin çoğu, dahili ekiplerinin daha fazlasını yapmasını sağlayarak dijital başarıyı artırmaya ihtiyaç duyuyor. Bu nedenle, ürettiğimiz WEB sitelerini, uzman bilgi veya geliştirme becerileri olmadan düzenleyebileceğiniz kolay bir içerik yönetim sistemi ile sunuyoruz.

SSS - WEB Site Tasarımı Hakkında

Hangi alan adını seçmeliyim?

Alan adı seçimi, onu nasıl kullanmayı planladığınıza bağlıdır. Çoğu durumda, insanları telefonla anlatırsanız, telaffuz edilmesi ve hecelenmesi kolay olanı seçmek mantıklıdır. Her şeyden önce, unutulmaz ve kafa karıştırıcı olmayan bir isim seçmelisiniz.

WEB sitemin tasarlanması ne kadar sürer?

Bir site oluşturmak için gereken süre, sitenin karmaşıklığına bağlıdır. Eğer bir son teslim tarihiniz varsa, bunu karşılamak için çok çalışacağız. Gecikmenin en yaygın nedeni, müşteriden gelen içeriktir (metin / resimler).

Tasarım aşamalarımız

  • Planlama
  • Oluşturma
  • Uygulama
  • Geliştirme

WEB site tasarımı hakkında için bir toplantı yapmamız gerekecek mi?

Çoğu zaman bir toplantıya gerek yoktur ve çalışma yalnızca telefon ve e-posta üzerinden yapılan görüşmelerle tamamlanır. Çalışmamızı yalnızca müşterilerin erişebileceği özel WEB sitelerine yüklüyoruz. Daha sonra siteyi konuşmak ve değişiklikleri gözden geçirmek için sizinle birlikte çalışırız. Site, tam olarak istediğiniz gibi görünene ve çalışana kadar herkesin kullanımına sunulmaz.

Bir WEB sitesi bana ne kadara mal olacak?

Bir WEB sitesinin maliyeti karmaşıklığına bağlıdır. İhtiyaçlarınızı tartışmaktan ve istediğiniz zaman teklif vermekten mutluluk duyarız. Ayrıca standart WEB site tasarım fiyatlarımıza göz atmak isteyebilirsiniz.

WEB sitemin tasarımı tamamlandığında, hangi satış sonrası hizmeti sunuyorsunuz?

Tasarladığımız tüm WEB sitelerini tam olarak destekliyoruz ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya yeni geliştirmeler yapmanız gerektiğinde birlikte her zaman çalışabiliriz. Ayrıca WEB sitesi barındırma ve bakım hizmeti de sunuyoruz.

WEB sitemi yaparsanız sonsuza dek sizinle birlikte çalışmak zorunda mıyım? Başka bir WEB tasarımcı ile çalışabilir miyim? Ayrıca sitemi başka bir hosta taşıyabilir miyim?

Sitenizi istediğiniz zaman başka bir WEB barındırma hizmetine taşıyabilirsiniz. Tasarımınız tamamlandığında, size sitenin bir kopyasını mail olarak gönderiyoruz. Ayrıca kullandığımız sistemler açık kaynak kodludur. Başka bir WEB geliştirme uzmanıyla daha sonra çalışmaya devam edebilirsiniz.

Yeni WEB sitem için hangi fotoğraf, grafik ve metin biçimlerini kullanmalıyım?

Lütfen tüm metin, fotoğraf ve grafikleri elektronik ortamda sağlayın. Örneğin, dijital kamera, Microsoft Word veya PDF. Bu mümkün değilse, bilgilerinizin WEB sitesi için hazırlanmasına yardımcı olabiliriz.

WEB sitemin tasarımı arama motoru dostu olacak mı?

Tüm WEB sitelerimiz arama motorları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur ve tüm tasarımlar arama motoru yönergelerine uygundur. Arama motorları kurallarını ve algoritmalarını değiştirdikçe, WEB sitenizin zaman zaman yeniden değerlendirilmesi iyi bir fikirdir. Bu, sitenizin güncel ve yeni kurallarla uyumlu olmasını sağlayacaktır.

Küçük veya orta ölçekli bir işletme işletiyorum ve işletmemi tanıtmak için çevrimiçi bir varlık istiyorum. İlk adım nedir?

Bir alan adına, bir WEB sunucusuna ve profesyonel olarak geliştirilmiş bir WEB sitesine ihtiyacınız var. Ayrıca, WEB sitenizin ana makinenize yüklenip arama motorlarına yükseltilmesi gerekir. Bir WEB sitesini çalışır duruma getirmek ve görünürlüğünü artırmak için dijital pazarlamanın tüm yönleriyle size yardımcı olabiliriz.

WEB site tasarım hizmetleri için gizli maliyetler var mı?

Hayır. WEB sitenizin ihtiyaçlarını ve fiyatını en başta tüm yönleriyle birlikte karar veriyoruz. Bize siparişinizi verdikten sonra, teklif edilen fiyatımıza bağlı kalacağız.

WEB sitem için bir veritabanına ihtiyacım var mı?

Bu, WEB sitenizde ne kadar bilgi görüntülenmesini istediğinize bağlıdır. Birçok ürün ve hizmetiniz varsa, tasarımınıza bir veritabanı yerleştirmeniz avantajlı olacaktır. Bunu sizinle ayrıntılı olarak tartışacağız. Bir veritabanı tavsiye edilirse, tam olarak nasıl çalışacağını açıklayacağız. WEB sitenizin tasarımını özel gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlayacağız.

WEB sitemi nasıl güncelleyebilirim?

WEB sitelerini güncellemenin birçok farklı yolu vardır. Seçtiğiniz yöntem ve tasarımınıza dahil ettiğimiz işlevsellik yalnızca size bağlıdır.
Yalnızca birkaç sayfalık küçük bir WEB siteniz varsa ve yalnızca çok seyrek değişiklik yapmak istiyorsanız, genellikle bizden bu değişiklikleri sizin için yapmamızı istemek daha uygun maliyetlidir.

Diğer yöntemler büyük ölçüde ne kadar veri veya bilgiye sahip olduğunuza ve bu bilgileri nasıl sakladığınıza bağlıdır. Tek tek ürünleri / sayfaları / hizmetleri veya WEB sitenizin şirket haberleri gibi belirli bölümlerini güncelleyebileceğiniz çevrimiçi bir içerik yönetim sistemi sağlayabiliriz.

Ayrıca, elektronik tablolar kullanarak tüm ürün kataloğunuzu tek bir işlemle WEB sitesine yükleyebilmeniz için işlevsellik sağlayabiliriz. İsterseniz veritabanlarını da ekleyebiliriz.

Herkes WEB sitemi aynı şekilde görecek mi?

Ziyaretçileriniz tarayıcılarına, ekran çözünürlüğü ayarlarına ve bilgisayarlarına bağlı olarak bazı şeyleri farklı şekilde görecek. Bunu göz önünde bulundurarak siteleri tasarlıyoruz ve yayınlamadan önce çeşitli tarayıcılarda ve çözünürlük ayarlarında önizliyoruz. Teknoloji geliştikçe, tüm WEB sitelerinin yeniden değerlendirilmesi gerekmektedir.

WEB site tasarımının yanında barındırma (host) hizmeti verebilir misiniz?

Evet, sorun yaşarsanız kimi arayacağınız konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Alan adınızı kaydetmekten, sitenizi tasarlamaya ve yıllar boyunca sürdürmeye kadar her şeyi halledebiliriz.

WEB sitenizin tasarımlarında Flash animasyonu kullanıyor musunuz?

Evet, gerektiğinde Flash kullanıyoruz. Flash animasyonlarının bir varlık olabileceği zamanlar vardır, ancak olmadığı başka zamanlar da vardır. Örneğin, hiçbir zaman tüm bir WEB sitesini veya tüm sayfaları oluşturmak için Flash kullanmayız. Arama motorları Flash içeriğini okuyamaz ve sonuç olarak animasyonlarda kullanılan kelimeler dizine eklenmez.

Flash’ı küçük banner’lar, reklamlar veya tanıtımlar için kullanmak en iyisidir. Diğer animasyonlar, arama motorlarının sitedeki bilgileri dizine ekleyebilmesi için HTML’de bazı yazılı metinler içermelidir.

WEB sitemi özellikle Google’da olmak üzere arama motorlarına nasıl gösteririm?

Modern arama motorları, sitenizi diğer sitelerden sitenize bağlantılar aracılığıyla doğal olarak bulacaktır. Google, popülerliği ve alaka düzeyini belirlemek için özellikle gelen bağlantılarınıza güvenir. Sitenizi gönderme ve sitenizi arama motorları aracılığıyla nasıl tanıtacağınız hakkında daha fazla bilgi için “Arama Motoru Optimizasyonu SEO” sayfamızı okuyun.

Tasarımı beğenmezsem ne olur?

İlk tasarımdan memnun değilseniz, sizinle daha fazla çalışacağız ve başka bir tasarım geliştireceğiz. Amacımız tamamen memnun olduğunuz bir WEB sitesi tasarlamak.

WEB site tasarımı için neden sizi seçmeliyim? 

Müşterilerimize dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet sunmaktayız. SEO arama motoru optimizasyonudur. Yani WEB sitenizi Google gibi arama motorlarına tanıtma ve görünürlüğünü artırma işidir. Biz bu konuda oldukça iyiyiz.

Tanıttığımız şey WEB sitenizdir; en büyük dijital varlığınız sitenizdir. Sayfalarınız, yazılarınız, resimleriniz, konumunuz iletişim bilgileriniz, hizmetleriniz sosyal medya bağlantılarınız her şeyin olduğu yer WEB sitenizdir. İyi bir SEO Uzmanı teknik açıdan WEB geliştirme ve kodlamaya hakim olmalıdır. Böylelikle üretilen içerikleri sunmak için kullanılan site hem teknik hem de kullanıcı deneyimi açısından bir bütün olarak ele alınabilir. 2006’dan buyana sofistike bir stil ve WEB sitesi gereksinimleri hakkında derin bir anlayış geliştirdik. WEB geliştirme hizmetlerimiz, içerik geliştirme ve SEO’nun tüm unsurlarındaki başarı için anahtarımızdır.

WEB sitemde kaç sayfa bulunabilir?

İstediğiniz kadar sayfanız olabilir.

Zaten bir WEB sitem var ve güncellenmesi gerekiyor. Bana yardım eder misiniz?

Evet. Mevcut sitenizin bakım ve güncellemeleri için size bir teklif vermekten mutluluk duyarız.

Mevcut WEB sitelerini yeniden tasarlıyor musunuz?

Evet. Mevcut siteleri yeniden tasarlayabilir ve kuruluşunuzun stilini koruyabilir veya size tamamen yeni bir görünüm verebiliriz.

WEB sitem Google’da bulanabilir olacak mı?

Evet. WEB sitelerini her zaman arama motoru dostu olacak şekilde tasarlarız

Gizlilik Tercihi Merkezi

Herhangi bir web sitesini ziyaret ettiğinizde, tarayıcınızda çoğunlukla çerezler biçiminde bilgi depolayabilir veya alabilir. Bu bilgiler sizinle, tercihlerinizle veya cihazınızla ilgili olabilir ve çoğunlukla sitenin beklediğiniz gibi çalışmasını sağlamak için kullanılır. Bilgiler genellikle sizi doğrudan tanımlamaz, ancak size daha kişiselleştirilmiş bir web deneyimi sağlayabilir. Gizlilik hakkınıza saygı duyduğumuz için, bazı çerez türlerine izin vermemeyi seçebilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek ve varsayılan ayarlarımızı değiştirmek için farklı kategori başlıklarına tıklayın. Ancak, bazı tanımlama bilgisi türlerinin engellenmesi, site deneyiminizi ve sunabileceğimiz hizmetleri etkileyebilir.  Kullandığımız Tüm Çerezler

Çerez Bildirimi

İçeriği ve reklamları kişiselleştirmek, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için çerezler kullanıyoruz. Ayrıca sitemizi kullanımınızla ilgili bilgileri sosyal medya, reklamcılık ve analiz ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Call Now Button0530 786 66 30