Zonguldak
WEB Tasarım +
Geliştirme

Zonguldak WEB tasarım hizmetlerimiz ile hayal etmesi sizden, gerçekleştirmesi bizden. Biz, ortalama bir dijital ekip değiliz. Bir web sitesi oluşturmak, sadece bir başlangıçtır. WEB sitesini işler hale getirmek ise odaklanma ve takip ister. Biz size dijital dünyanın kapısını açmaya hazırız. Peki ya siz!

Zonguldak WEB tasarım firmasıyız!

Zonguldak başta olmak üzere tüm Türkiye geneli hizmet veren profesyonel WEB tasarımcı ve SEO uzmanlarından oluşan Dijital Pazarlama ekibiyiz.

Zonguldak WEB Tasarım ve Zonguldak SEO Ajansı olarak; hem sizin için hem de müşterileriniz için en iyi web tasarım hizmetlerini sunmaya odaklandık

Zonguldak WEB site tasarımı ve SEO hizmetlerimiz başta olmak üzere Zonguldak’ta dijital pazarlamanın bir çok alanında hizmet vermekteyiz. Küçük ve orta ölçekli işletmelere Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve diğer Dijital Pazarlama hizmetlerini, WEB tasarımı ile birlikte sunan dijital bir ekibiz. Zonguldak WEB Yazılım ve WEB Kodlama hizmetleri ile – hızlı ve yüksek güvenlikli web sitelerine sahip olun. Zonguldak Siber Güvenlik uzmanlarımız site güvenliğinizi koruyarak Hak ihlallerinin ve tüm siber saldırılardan sitenizi koruyacak gerekli bilgi ve uzmanlığa sahiptir.

14 yılı aşkın bir süredir SEO ve dijital pazarlama deneyimi ile müşterilerimizin asla mümkün olmadığını düşündükleri şekilde işlerini büyütmelerine yardımcı oluyoruz. Sadece bir siteyi kullanıcı dostu kılan şeyleri değil, aynı zamanda arama motorlarının başına gelmenin ve ürün veya hizmetinizi arayan yeni müşterileri işletmenize yönlendirmenin ne gerektiğini de biliyoruz. Amacımız, işletme sahiplerinin; gelirleri ve müşteri tabanları bakımından sürdürülebilir bir büyüme sağlamak için karmaşık dijital pazarlama dünyasında dolaşmasına yardımcı olmaktır. İşinizi bir üst seviyeye taşımaya hazır mısınız?

Zonguldak WEB tasarımı hizmet süreçleri

Ürettiğimiz WEB siteleri, görünüm ve altyapılarıyla müşteriye özel tasarlanmaktadır. Ayrıca, tüm site tasarımlarımız talep edilen erişilebilirlik standartlarını (World Wide WEB Consortium) karşılamaktadır. WEB sitelerimiz, en sık kullanılan tarayıcılarda farklı ekran çözünürlüklerinde test edilir.

  1. STRATEJİ Objektif marka analizi, anahtar kelime araştırma ve konumlandırma stratejisi belirleme.
  2. TASARIM WEB siteniz için bazı ilk tasarım taslaklarında faydalanıp bir konsept seçme.
  3. GELİŞTİRME İçeriğin, bilgi mimarinin, görsel tasarımın birlikte çalışmasını sağlamak.
  4. GÜNCELLEME İhtiyacınız olabilecek tüm güncellemeler için WEB tasarım uzmanı ekibimiz her zaman çalışır.

WEB tasarımlarında uygun fiyat garantisi

WEB sayfanızı kullanacak olan müşterilerinizin rahat gezinmesini sağlamak, özen gösterdiğimiz özelliklerin başında gelmektedir. Gereksiz ayrıntılardan uzak durup, WEB sayfanızda olması gereken bilgiler ile tasarladığımız WEB projeleri her zaman beğeni ile ziyaret edilmektedir. Oluşturduğumuz tüm WEB siteleri benzersiz, görsel olarak çekici ve eşsiz kullanıcı deneyimi sunar. Zonguldak’ta bulunan fimanızı (markanızı) yansıtan ve ürünlerinizi ve hizmetlerinizi etkili bir şekilde anlatan bir site ziyaretçilerinizi çekerek çok sayıda yeni müşterileri edinmenizi sağlayacaktır. Üstelik en uygun fiyat garantisi veriyoruz. Bugün bizimle WEB sitesi tasarlama ve geliştirme projeniz hakkında konuşun!

Zonguldak WEB tasarımı hizmet içeriğinde ne var?

Kurumsal WEB sitesi çalışmaları, işinizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini karşılamak için özel olarak tasarlanmaktadır. Misyonumuz, Zonguldak’ta bulunan firmanızı rakiplerinizden ayıracak profesyonel, markalı bir WEB sitesi sunmaktır. Gezinme kolaylığı ve harekete geçirme çağrıları, tasarım sürecimizin her zaman ön saflarında yer almaktadır ve sizin için, size uygun, sonuç üreten WEB siteleri tasarlıyoruz.

  • Mobil Cihazlarla Uyumlu: Marka imajınızı tüm cihazlara taşıyın. Çözümlerimiz mobil, tablet ve masaüstü ile tam uyumludur.
  • Güvenli Kod ve Veriler: En son geliştirme standartları, güvenlik ve barındırma hizmetini kullanarak verileriniz her zaman güvende olacak.
  • Hızlı açılan Siteler: En son teknolojiyi kullanarak, mobil kullanıcılar için hızlıca yüklemek üzere görüntüleri ve kodu optimize edeceğiz.
  • Google Arama Odaklı: WEB sitesini başarıya dönüştürmenize yardımcı olacak eksiksiz bir arama motoru pazarlama ekibimiz var.

En iyi Zonguldak WEB Tasarım ve SEO uzmanları ile en iyi Zonguldak WEB Tasarım hizmetleri birleşti. Sonuç; Zonguldak’ta bulunan en iyi WEB Tasarım Ajansıyız!

Freelance WEB tasarımcı, SEO uzmanı ve grafik tasarımcılarından oluşan profesyonel WEB site Tasarım ve WEB geliştirme ekibiyiz.

Zonguldak’ta hatta Türkiye genelinde WEB Tasarımı ve WEB geliştirmesi hizmetleri sunan birçok şirket var. Ancak çok azı bizim yaptığımız gibi teslim edilen ürünün hizmet standardını ve kalitesini sunuyor. Şimdi işinizi bir üst seviyeye taşımak için hazırsanız bizi 0530 786 66 30 numaralı telefondan arayın ya da bize yazın. Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.

Zonguldak WEB Tasarımı
Zonguldak WEB Tasarım
Zonguldak WEB Tasarımı
Zonguldak WEB Tasarımı
Zonguldak WEB Tasarımı

Zonguldak WEB tasarımı hakkında SSS

Hangi alan adını seçmeliyim?

Alan adı seçimi, onu nasıl kullanmayı planladığınıza bağlıdır. Çoğu durumda, insanları telefonla anlatırsanız, telaffuz edilmesi ve hecelenmesi kolay olanı seçmek mantıklıdır. Her şeyden önce, unutulmaz ve kafa karıştırıcı olmayan bir isim seçmelisiniz.

WEB sitemin tasarlanması ne kadar sürer?

Bir site oluşturmak için gereken süre, sitenin karmaşıklığına bağlıdır. Eğer bir son teslim tarihiniz varsa, bunu karşılamak için çok çalışacağız. Gecikmenin en yaygın nedeni, müşteriden gelen içeriktir (metin / resimler). Bu yüzden genelde site içeriklerini biz hazırlamaktayız. Tasarımlarımızda çoğu zaman tercih ettiğimiz CMS Sistemi WordPress‘tir

WEB sitesi tasarımını tartışmak için bir toplantı yapmamız gerekecek mi?

Çoğu zaman bir toplantıya gerek yoktur ve çalışma yalnızca telefon ve e-posta üzerinden yapılan görüşmelerle tamamlanır. Çalışmamızı yalnızca müşterilerin erişebileceği özel WEB sitelerine yüklüyoruz. Daha sonra siteyi konuşmak ve değişiklikleri gözden geçirmek için sizinle birlikte çalışırız. Site, tam olarak istediğiniz gibi görünene ve çalışana kadar herkesin kullanımına sunulmaz.

Bir WEB sitesi bana ne kadara mal olacak?

Bir WEB sitesinin maliyeti karmaşıklığına bağlıdır. İhtiyaçlarınızı tartışmaktan ve istediğiniz zaman teklif vermekten mutluluk duyarız. Ayrıca standart WEB tasarım fiyat listemize göz atın.

WEB sitemin tasarımı tamamlandığında, hangi satış sonrası hizmeti sunuyorsunuz?

Tasarladığımız tüm WEB sitelerini tam olarak destekliyoruz ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya yeni geliştirmeler yapmanız gerektiğinde birlikte her zaman çalışabiliriz. Ayrıca WEB sitesi barındırma ve bakım hizmeti de sunuyoruz.

WEB sitemi yaparsanız sonsuza dek sizinle birlikte çalışmak zorunda mıyım?

Sitenizi istediğiniz zaman başka bir WEB barındırma hizmetine taşıyabilirsiniz. Tasarımınız tamamlandığında, size sitenin bir kopyasını mail olarak gönderiyoruz. Ayrıca kullandığımız sistemler açık kaynak kodludur. Başka bir WEB geliştirme uzmanıyla daha sonra çalışmaya devam edebilirsiniz.

Yeni WEB sitem için hangi fotoğraf, grafik ve metin biçimlerini kullanmalıyım?

Lütfen tüm metin, fotoğraf ve grafikleri elektronik ortamda sağlayın. Örneğin, dijital kamera, Microsoft Word veya PDF. Bu mümkün değilse, bilgilerinizin WEB sitesi için hazırlanmasına yardımcı olabiliriz.

WEB sitemin tasarımı arama motoru dostu olacak mı?

Tüm WEB sitelerimiz arama motorları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur ve tüm tasarımlar arama motoru yönergelerine uygundur. Arama motorları kurallarını ve algoritmalarını değiştirdikçe, WEB sitenizin zaman zaman yeniden değerlendirilmesi iyi bir fikirdir. Bu, sitenizin güncel ve yeni kurallarla uyumlu olmasını sağlayacaktır.

İşletmemi tanıtmak için WEB sitesi istiyorum. İlk adımım ne olmalı?

Bir alan adına, bir WEB sunucusuna ve profesyonel olarak geliştirilmiş bir WEB sitesine ihtiyacınız var. Ayrıca, WEB sitenizin ana makinenize yüklenip arama motorlarına yükseltilmesi gerekir. Bir WEB sitesini çalışır duruma getirmek ve görünürlüğünü artırmak için dijital pazarlamanın tüm yönleriyle size yardımcı olabiliriz.

WEB tasarım hizmetleri için gizli maliyetler var mı?

Hayır. WEB sitenizin ihtiyaçlarını ve fiyatını en başta tüm yönleriyle birlikte karar veriyoruz. Bize siparişinizi verdikten sonra, teklif edilen fiyatımıza bağlı kalacağız.

WEB sitem için bir veritabanına ihtiyacım var mı?

Bu, WEB sitenizde ne kadar bilgi görüntülenmesini istediğinize bağlıdır. Birçok ürün ve hizmetiniz varsa, tasarımınıza bir veritabanı yerleştirmeniz avantajlı olacaktır. Bunu sizinle ayrıntılı olarak tartışacağız. Bir veritabanı tavsiye edilirse, tam olarak nasıl çalışacağını açıklayacağız. WEB sitenizin tasarımını özel gereksinimlerinize uyacak şekilde uyarlayacağız.

WEB sitemi nasıl güncelleyebilirim?

WEB sitelerini güncellemenin birçok farklı yolu vardır. Seçtiğiniz yöntem ve tasarımınıza dahil ettiğimiz işlevsellik yalnızca size bağlıdır.
Yalnızca birkaç sayfalık küçük bir WEB siteniz varsa ve yalnızca çok seyrek değişiklik yapmak istiyorsanız, genellikle bizden bu değişiklikleri sizin için yapmamızı istemek daha uygun maliyetlidir.

Diğer yöntemler büyük ölçüde ne kadar veri veya bilgiye sahip olduğunuza ve bu bilgileri nasıl sakladığınıza bağlıdır. Tek tek ürünleri / sayfaları / hizmetleri veya WEB sitenizin şirket haberleri gibi belirli bölümlerini güncelleyebileceğiniz çevrimiçi bir içerik yönetim sistemi sağlayabiliriz.

Ayrıca, elektronik tablolar kullanarak tüm ürün kataloğunuzu tek bir işlemle WEB sitesine yükleyebilmeniz için işlevsellik sağlayabiliriz. İsterseniz veritabanlarını da ekleyebiliriz.

Herkes WEB sitemi aynı şekilde görecek mi?

Ziyaretçileriniz tarayıcılarına, ekran çözünürlüğü ayarlarına ve bilgisayarlarına bağlı olarak bazı şeyleri farklı şekilde görecek. Bunu göz önünde bulundurarak siteleri tasarlıyoruz ve yayınlamadan önce çeşitli tarayıcılarda ve çözünürlük ayarlarında ön izliyoruz.

WEB tasarımı ve barındırma hizmeti verebilir misiniz?

Evet, sorun yaşarsanız kimi arayacağınız konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Alan adınızı kaydetmekten, sitenizi tasarlamaya ve yıllar boyunca sürdürmeye kadar her şeyi halledebiliriz.

WEB sitenizin tasarımlarında Flash animasyonu kullanıyor musunuz?

Evet, gerektiğinde Flash kullanıyoruz. Flash animasyonlarının faydalı bir varlık olabileceği zamanlar vardır, ancak olmadığı başka zamanlar da vardır. Örneğin, hiçbir zaman tüm bir WEB sitesini veya tüm sayfaları oluşturmak için Flash kullanmayız. Arama motorları Flash içeriğini okuyamaz ve sonuç olarak animasyonlarda kullanılan kelimeler dizine eklenmez.

Flash’ı küçük banner, reklam veya tanıtımlar için kullanmak en iyisidir. Diğer animasyonlar, arama motorlarının sitedeki bilgileri dizine ekleyebilmesi için HTML’de bazı yazılı metinler içermelidir.

WEB sitemi Google ve diğer arama motorlarında nasıl gösteririm?

Modern arama motorları, sitenizi diğer sitelerden sitenize bağlantılar aracılığıyla doğal olarak bulacaktır. Google, popülerliği ve alaka düzeyini belirlemek için özellikle gelen bağlantılarınıza güvenir. Sitenizi gönderme ve sitenizi arama motorları aracılığıyla nasıl tanıtacağınız hakkında daha fazla bilgi için aşağıda makale ve sayfamızı okuyabilirsiniz?

Okumaya Devam Edin >> Arama Motoru Optimizasyonu- SEO Detay

Okumaya Devam Edin >> Local SEO: Yerel SEO Nedir ve Nasıl Yapılır?

Tasarımı beğenmezsem ne olur?

İlk tasarımdan memnun değilseniz, sizinle daha fazla çalışacağız ve başka bir tasarım geliştireceğiz. Amacımız tamamen memnun olduğunuz bir WEB sitesi tasarlamak.

WEB site tasarımı için neden sizi seçmeliyim?

Müşterilerimize dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet sunmaktayız. SEO arama motoru optimizasyonudur. Yani WEB sitenizi Google gibi arama motorlarına tanıtma ve görünürlüğünü artırma işidir. Biz bu konuda oldukça iyiyiz.

Tanıttığımız şey WEB sitenizdir; en büyük dijital varlığınız sitenizdir. Sayfalarınız, yazılarınız, resimleriniz, konumunuz iletişim bilgileriniz, hizmetleriniz sosyal medya bağlantılarınız her şeyin olduğu yer WEB sitenizdir. İyi bir SEO Uzmanı teknik açıdan WEB geliştirme ve kodlamaya hakim olmalıdır. Böylelikle üretilen içerikleri sunmak için kullanılan site hem teknik hem de kullanıcı deneyimi açısından bir bütün olarak ele alınabilir. 2006’dan buyana sofistike bir stil ve WEB sitesi gereksinimleri hakkında derin bir anlayış geliştirdik. Zonguldak WEB geliştirme hizmetlerimiz, içerik geliştirme ve SEO’nun tüm unsurlarındaki başarı için anahtarımızdır.

WEB sitemde kaç sayfa bulunabilir?

İstediğiniz kadar sayfanız olabilir.

Zaten bir WEB sitem var bakım için bana yardım eder misiniz?

Evet. Mevcut sitenizin bakım ve güncellemeleri için size bir teklif vermekten mutluluk duyarız.

Mevcut WEB sitelerini yeniden tasarlıyor musunuz?

Evet. Mevcut siteleri yeniden tasarlayabilir ve kuruluşunuzun stilini koruyabilir veya size tamamen yeni bir görünüm verebiliriz.

WEB sitem Google’da bulanabilir olacak mı?

Evet. WEB sitelerini her zaman arama motoru dostu olacak şekilde tasarlarız.

Duyarlı web tasarımı nedir?

Duyarlı tasarım, sitenizin masaüstü, tablet ve mobil cihazlarda doğru bir şekilde görüntülenmesini sağlayan en iyi uygulama web sitesi tasarımı türüdür. Bu, bir ziyaretçinin siteyi görüntülemek için kullandığı ekranın boyutlarını karşılamak üzere yeniden boyutlandırılan site tarafından gerçekleştirilir.

Mobil ilk tasarım nedir?

Mobil ilk tasarım, web sitenizin en küçük sürümünün ilk önce geliştirildiği en iyi uygulama tekniğidir. Bu, sitenizin mobil sürümünün her web sayfasının Google yönergelerine uygun olarak etkin bir şekilde optimize edildiğinden emin olmak için yapılır.

Gizlilik Tercihleri

WEB sitemizi ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız aracılığıyla bilgileri genellikle çerez şeklinde olmak üzere belirli servislerden saklayabilir. Burada Gizlilik tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bazı çerez türlerini engellemenin WEB sitemizdeki deneyimlerinizi ve sunduğumuz hizmetleri etkileyebileceğini belirtmek gerekir. Gizlilik Tercihleri hakkında detaylar için tıklayın.

Kabul etmemem durumunda ne olur?

Çerezleri kabul etmemeye karar vermeniz durumunda, bu WEB sitesinin belirli özellikleri görüntülenemeyebilir ya da doğru çalışmayabilir. Bu da WEB sitemizde yapacaklarınızı sınırlar ve tasarım ve kullanıcı deneyimi üzerinde etkiye sahip olabilir.

Performans ve güvenlik için Cloudflare
zorunlu
Özel içeriği etkinleştirmek
Google Analytics izleme kodu.
Google Fonts.
Google Maps.
Video embeds.

Web sitemizde en iyi deneyimi elde etmek için lütfen çerezleri kabul ediniz.
Call Now Button